CENTRUM BADAWCZE WSPÓŁCZESNEJ TERAPII
Warszawa, ul. Modzelewskiego) 6 lokal usługowy 1;
wejście od Al. Wyścigowej
(w GPS najlepiej wpisać al. Wyścigowa 18 – budynek po drugiej stronie ulicy)
tel. 601 392 687

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

  • Rozwój nowoczesnej medycyny jest szczególnie widoczny w leczeniu schorzeń cywilizacyjnych jakimi są bez wątpienia: schorzenia układu sercowo–naczyniowego, zaburzenia metaboliczne (np: otyłość, cukrzyca) oraz choroby autoimmunologiczne.
  • Szczególny nacisk kładziemy na szeroko pojętą profilaktykę a zwłaszcza na leczenie dietetyczne zaburzeń metabolicznych i stanów zapalnych organizmu.
  • Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów: lekarzy, dietetyków i pielęgniarki, dzięki pomocy których pacjenci odwiedzający nasz ośrodek mogą odnieść sukces w trudnej walce z chorobami cywilizacyjnymi.
  • W naszym ośrodku możliwe jest wykonanie pełnego panelu badań laboratoryjnych u dzieci i dorosłych w cenach konkurencyjnych w stosunku do innych placówek.

Oferujemy również wysokiej klasy usługi w zakresie ginkekologii i położnictwa, w tym kompleksowej opieki nad kobietą ciężarną.

dr n. med. Agnieszka Timorek-LemieszczukTen wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na

  1. Cześć, to jest komentarz.
    Aby zapoznać się z moderowaniem, edycją i usuwaniem komentarzy, należy odwiedzić ekran Komentarze w kokpicie.
    Awatary komentujących pochodzą z Gravatara.

Możliwość komentowania jest wyłączona.